Späť

Zuzana Mikulcová sa opäť predstaví v Považskej Bystrici

Zuzana Mikulcová sa vracia do Cooltajneru! Už v piatok 13. septembra sa môžete tešiť na jej koncert v KC Cooltajner. Koncert začína o 20:00, vstupné sú 3 eurá, predaj vstupeniek priamo na mieste.

Nový projekt speváčky Zuzany Mikulcovej spája slovenské texty s pop-soulom a s prvkami elektronickej hudby. Koncom minulého roka vydala svoj druhý štúdiový album s názvom „Dievča Spolupracovala na ňom s producentom a gitaristom Andrejom Hruškom (Lucie Bílá, Celeste Buckingham, Dano Heriban). Album sa dostal do výberu Top najlepších albumov za rok 2018.

Zuzana spolu s kapelou vystúpila už na mnohých významných podujatiach. Minulý rok nahrala s rapperom Vecom a Tonom S. skladbu Tváre slobody k výročiu Nežnej revolúcie, ktorú od prezentovali na Koncerte pre všímavých – ocenenie Biela Vrana. Predstavila sa na koncerte Petra Lipu – 75 rokov v plnom nasadení, v televíznych reláciách Advent 2016, Legendy popu či Zlaté časy. Minulý rok absolvovala úspešné koncertné vystúpenia s Richardom Müllerom. Zuzana spolu s kapelou vystúpila aj na koncertoch Lisy Simone v Slovenskom rozhlase či Jamesa Blunta v NTC.

Toto podujatie podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.

Band:
Zuzana Mikulcová
Andrej Hruška
Michal Šelep
Ľuboš “Ežo” Ambrózai