Späť

ZAČIATOK PRÁZDNIN: Ako prvý sa predstaví Róbert Fapšo s kapelou!

Folkový spevák Róbert Fapšo s kapelou sa opäť predstaví v KC Cooltajneri. Štvorčlenná zostava hrajúca piesne v rodnom jazyku, ktoré majú z pôvodného folkového charakteru prienik do jazzu, funku či popu vás pohltí svojou krásnou energiou a naladí na prázdninovú vlnu už v sobotu 4. júla 2020 o 20:00.

Róbert Fapšo sa venuje hudbe už 10 rokov a po pôsobeniach vo viacerých kapelách sa rozhodol ísť vlastnou cestou a písať vlastné piesne, vkladať do nich každodenné pocity a hlavne hrať a rozdávať lásku k hudbe ľudom na živých vystúpeniach. Po čase sa zoskupil s hudobníkmi, ktorí sú taktiež z Považskej Bystrice ako Roman Depko /basová gitara, spev/, Lukáš Kvaššay /rytmické nástroje, spev/ ale aj s Martinom Svitanom /klavír, spev/.

Svoj prvý debutový album s názvom Jarné piesne pokrstil v lese nad kalváriou v Považskej Bystrici so svojimi priateľmi a klasicky naboso! Ako napovedá názov, album je podtrhnutý jarnou, mladou náladou a je zostavený zo siedmich krásnych a energických piesní.

Druhý album nadobudol krstného otca Tomáša Bořutu a pokrstený bol u nás v KC Cooltajneri s názvom Hudba je láska. Názov reprezentuje hudobníkov silný vzťah k hudbe a odkaz, ktorý Róbert odovzdáva všetkým poslucháčom. Na albume nájdete 7 krásnych piesní rôznych farieb.

 

Aj toto podujatie podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.