Späť

Májový program v KVC Cooltajner

V máji budeme v Cooltajneri pokračovať spanilou jazdou zábavy, umenia a kultúry, nebudú však chýbať ani komunitné a vzdelávacie podujatia, no a samozrejme budeme fandiť aj našim hokejistom 😉

Už na začiatku mája vďaka spolupráci s PLAST – Platformou pre súčasný tanec uvedieme tanečnú performanciu HABIBI primárne určenú pre školy, no pozvaní ste všetci, ktorí máte v danom čase možnosť prísť. Vo štvrtok 9. mája budeme pokračovať tohtoročným novým literárnym formátom Dve slová, v ktorom privítame spisovateľa, publicistu a riaditeľa Slovenského informačného centra Pavla Sibylu.

Víkend od 10. mája bude patriť postupne stálici hudobnej slovenskej scény – skupine Vidiek, sobota SWAPu rastlín a priesad a nedeľa bude venovaná všetkým milovaným mamičkám. Pre deti bude pripravené divadielko o Detektívovi Eugenovi Očkovi, ale prosíme, aby dozor v tento deň zabezpečili oteckovia.

Piatok 17. mája bude stage patriť formácii Tolstoys, (vstupenky tu) ktorá sa u nás predstaví premiérovo, to všetko doplníme klasickými kvízmi, filmovým klubom a premietaním majstrovstiev sveta v hokeji. Tešíme sa na vás 😉

Májový program vznikol vďaka podpore Fondu na podporu umenia, ktorý umelecké a kultúrne aktivity v KVC Cooltajner podporil z verejných zdrojov na základe hodnotenia odbornej komisie.


#newsleter