Späť

Encounterová skupina v Cooltajneri: Kurz poznania seba a iných

Milí priatelia, na jeseň by sme radi otvorili zaujímavý kurz, ktorý však bude do veľkej miery aj akousi formou autoterapie.

Poznanie seba a iných ľudí, porozumenie prežívania a vnútorných pocitov, zvyšovanie empatie v komunikácii s inými, efektívnejšie riešenia krízových vzťahov, odstraňovanie nevhodných štýlov komunikácie, prekonávanie strachov a ďalšie efekty prináša práve encounterová skupina.

Súčasťou je tiež zvyšovanie spoločenskej ‘obratnosti’ a sebaistoty v spoločenskej komunikácii, otvorenosti v komunikácii a zvyšovanie citlivosti pri chápaní rozmanitosti pováh iných ľudí.

V skratke, jedná sa o možnosť stretávania sa v malej skupinke ľudí pod vedením dvoch školených psychoterapeutiek zo Žiliny. Je možnosť vybrať si päť z 10 ponúkaných tém, ktorým sa na jednotlivých sedeniach budeme venovať. Zoznam tém je na plagáte. Stretnutí by bolo celkovo 5, trvanie 2 x 1,5 hod s prestávkou, je možnosť stretávania sa v soboty raz za mesiac v priestoroch Kultúrneho centra Cooltajner. Čas je na dohode.

Cena za 1 stretnutie je 20 eur/osoba, platba je predom za všetkých 5 stretnutí. V prípade účasti páru 10% zľava. V prípade záujmu Vám viac informácií rada poskytne Eva Cickanova cez správu na FB alebo priamo na telefónnom čísle 0917 729 967, u ktorej zároveň prebieha prihlasovanie do skupiny.