Späť

Dôležité: Koncert Longital-u a Coolkvíz prebehnú za týchto podmienok

Vážení návštevníci Cooltajneru,

v súvislosti so súčasnou situáciou ohľadom pandémie nového koronavírusu by sme vás radi informovali o konaní nasledujúcich podujatí v mierne špecifikovaných podmienkach:

25. 9. 2020 (piatok) sa v KC Cooltajner uskutoční koncert hudobnej formácie LONGITAL. Vstupenky si môžete za zvýhodnenú cenu zakúpiť v predpredaji nižšie, na mieste sa budú predávať len v prípade, že nebudú vypredané. Podmienkou účasti na koncerte je vzhľadom na pretrvávajúce opatrenia okrem platnej vstupenky aj nutnosť prekrytia horných dýchacích ciest počas celého koncertu a použitia dezinfekcie na ruky pri vstupe do sály. Pri vstupe sa bude zároveň z nariadenia hygienikov merať telesná teplota návštevníkov pomocou bezdotykového teplomeru. Sedenie bude v nadväznosti na odborúčania rozmiestnené šachovnicovo, počas koncertu tentokrát nebude možná konzumácia pokrmov a nápojov. Prosíme zároveň všetkých návštevníkov, aby sa vyhli zbytočnému osobnému kontaktu (podávanie rúk a podobne).


26. 9. 2020 (sobota) sa v KC Cooltajner uskutoční úvodné kolo tohtoročnej Coolkvíz Ligy. Tímy sa vzhľadom na potrebu prípravy sedenia musia tentokrát vopred zaregistrovať na tomto odkaze, uviesť názov tímu, kontakt na kapitána a počet členov. Maximálny počet ľudí v tíme je 8 hráčov. Kapitána zároveň prosíme, aby pred kvízom slovne preveril zdravotný stav svojich členov (žiadne respiračné ochorenie v posledných dvoch týždňoch, únava, bolesti hlavy a svalov, nádcha, horúčka a podobne). Podmienkou účasti na kvíze je prekrytie horných dýchacích ciest počas celého kvízu a dezinfekcia rúk pri vstupe. Pri vstupe sa zároveň bude merať telesná teplota návštevníkov pomocou bezdotykového teplomeru. Počas kvízu tentokrát nebude možná konzumácia nápojov a pokrmov, preto tomu budú prispôsobené prestávky počas kvízu (budú dlhšie s možnosťou občerstviť sa mimo sály KC). Prosíme zároveň všetkých návštevníkov, aby sa vyhli zbytočnému osobnému kontaktu (podávanie rúk a podobne).

Registrácia tímu na kvíz tu>>>

Ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie a zníženie komfortu počas podujatí, veríme však, že zdravie je pre nás všetkých prvoradé. O priebehu ďalších podujatí vás budeme informovať na základe aktuálnej situácie.