NOVINKY

13.06.24

Krehkosť bez príkras a filtrov: Do Cooltajneru sa vracia Katarína Koščová s Danielom Špinerom

Do Cooltajneru po dlhšej prestávke opäť prichádza so svojimi piesňami speváčka Katarína Koščová za sprievodu už neodmysliteľného hudobníka Daniela Špinera. Záver septembra bude preto opäť patriť jemnej, citlivej a zmyslenej tvorbe a prezentácii tejto skvelej hudobníckej dvojice.

VIAC
13.06.24

Open call: Príď si zaspievať na festival regionálnych hudobníkov OTP

Kultúrno-vzdelávacie centrum Cooltajner každý rok organizuje festival regionálnych hudobníkov a hudobníčok s názvom Odpoviem ti piesňou. Inak tomu nebude ani tento rok, preto už teraz ponúkame priestor všetkým interpretom, ktorí by chceli na festivale vystúpiť.

VIAC
01.06.24

Júnový program v KVC Cooltajner

Začal sa jún, prinášame preto prehľad o programe v KVC Cooltajner počas najbližšieho mesiaca.

VIAC
01.05.24

Májový program v KVC Cooltajner

V máji budeme v Cooltajneri pokračovať spanilou jazdou zábavy, umenia a kultúry, nebudú však chýbať ani komunitné a vzdelávacie podujatia, no a samozrejme budeme fandiť aj našim hokejistom 😉

VIAC
21.04.24

Pocta legende: Jozef Kroner STO

V marci sme si pripomínali nedožité sté narodeniny legendy slovenského divadla a filmu Jozefa Kronera. Keďže profesionálna kariéra tohto nezabudnuteľného umelca odštartovala práve v Považskej Bystrici, kultúrno-vzdelávacie centrum Cooltajner pripravilo pri tejto príležitosti dvojdňový kultúrny program.

VIAC
02.04.24

Workshop pre pedagógov s lektorkou českého národného divadla

Kultúrno-vzdelávacie centrum pripravilo na piatok 12. apríla 2024 vzdelávací workshop pre učiteľov a učiteľky s lektorkou Národného divadla v Prahe Zuzanou Kráľovou, ktorý je bezplatný. Nevyhnutnosťou je však registrácia vopred prostredníctvom formulára nižšie.

VIAC