NOVINKY

01.05.24

Májový program v KVC Cooltajner

V máji budeme v Cooltajneri pokračovať spanilou jazdou zábavy, umenia a kultúry, nebudú však chýbať ani komunitné a vzdelávacie podujatia, no a samozrejme budeme fandiť aj našim hokejistom 😉

VIAC
21.04.24

Pocta legende: Jozef Kroner STO

V marci sme si pripomínali nedožité sté narodeniny legendy slovenského divadla a filmu Jozefa Kronera. Keďže profesionálna kariéra tohto nezabudnuteľného umelca odštartovala práve v Považskej Bystrici, kultúrno-vzdelávacie centrum Cooltajner pripravilo pri tejto príležitosti dvojdňový kultúrny program.

VIAC
02.04.24

Workshop pre pedagógov s lektorkou českého národného divadla

Kultúrno-vzdelávacie centrum pripravilo na piatok 12. apríla 2024 vzdelávací workshop pre učiteľov a učiteľky s lektorkou Národného divadla v Prahe Zuzanou Kráľovou, ktorý je bezplatný. Nevyhnutnosťou je však registrácia vopred prostredníctvom formulára nižšie.

VIAC
28.03.24

Aprílový program v KVC Cooltajner

Po významnej rodáčke a fotografke Irene Blühovej si v apríli opäť pripomenieme veľkú osobnosť slovenskej kultúry. Pri príležitosti 100. výročia nedožitých narodenín pripravujeme dvojdňový program venovaný hercovi Jozefovi Kronerovi, ktorého hviezdna kariéra začínala práve v Považskej Bystrici.

VIAC
18.03.24

V máji sa v Cooltajneri premiérovo predstavia Tolstoys

Tolstoys v KC Cooltajner Považská Bystrica. 17/5/24 piatok od 20.00. Vstupné 15 eur/ 10 eur študenti.

VIAC
17.03.24

Spúšťame zápis do letných táborov Akadémia módy a Akadémia street style

Kultúrno-vzdelávacie centrum Cooltajner aj tento rok organizuje letné denné tábory, a to Akadémiu módy a odevného dizajnu a Akadémiu street style, do ktorých môžete svoje deti prihlásiť už dnes.

VIAC