NOVINKY

29.02.24

O smerovaní Slovenska prídu diskutovať Štefan Hríb a Martin Mojžiš

Kultúrne centrum Cooltajner pozýva na diskusiu so Štefanom Hríbom a Martinom Mojžišom, ktorá sa uskutoční dňa 15. marca 2024 o 18.00 vo veľkej sále. Vstupné 5 eur, vstupenky možno zakúpiť v predpredaji.

VIAC
27.02.24

Do Cooltajneru príde v máji legenda slovenskej scény, skupina Vidiek

Skupina Vidiek prichádza do Považskej Bystrice. Kultúrne centrum Cooltajner vám v spolupráci s agentúrou Pishter prináša koncert slovenskej hudobnej legendy.

VIAC
26.02.24

Marcový program v KVC Cooltajner

Marec bude v Cooltajneri opäť plný dobre známych formátov, no pribudnú aj novinky. Okrem hudobných, koncertných a divadelných podujatí sa na scénu vracia Dámsky klub s Dankou, novinkou budú autorské večery Dve slová, v ktorých privítame slovenských spisovateľov či spisovateľsky. V marci taktiež štartuje projekt KulturCORE, ktorý prináša kultúru a umenie (nielen) pre školy a mladú generáciu. Pripomenieme si aj 120. výročie narodenia priekopníčky sociálnej fotografie a rodáčky z Považskej Bystrice Ireny Blühovej, nebudú chýbať pravidelné filmové kluby, zábavno-vedomostné kvízy či burza platní.

VIAC
26.02.24

Spúšťame projekt KulturCORE, v ktorom si pripomenieme 120. výročie narodenia Ireny Blühovej

Kultúrne centrum Cooltajner v tomto roku získalo z Fondu na podporu umenia grantový príspevok na nový projekt s názvom KulturCORE, ktorý je prioritne zameraný na prezentáciu súčasného umenia pre mladých. V rámci projektu si však pripomenieme aj 120. výročie narodenia rodáčky z Považskej Bystrice, priekopníčky sociálnej fotografie slovenského vidieka, manželky výtvarníka Imra Weinera-Kráľa, pani Ireny Blühovej.

VIAC
22.02.24

V apríli prídu do Cooltajneru aj Šoko s Gabom

V apríli sa v kultúrnom centre Cooltajner predstaví aj dvojica komikov Juraj „Šoko“ Tabaček a Gabo Žifčák so svojou vlastnou šou 40 hore dole. Vstupenky si budete môcť už čoskoro zakúpiť v predpredaji prostredníctvom portálu Ticketportal.

VIAC
02.02.24

Začína sa ďalší semester Akadémie seniorov: Toto je aktuálna ponuka kurzov

Úspešný projekt akadémie seniorov pokračuje aj v roku 2024 svojim ďalším semestrom. V aktuálnom semestri je možné zapísať sa na nasledujúce kurzy uvedené nižšie. Na konci článku sú zároveň uvedené termíny zápisov a ďalšie podrobnosti.

VIAC